קורס צילום יצירתי

קורס צילום באמצעות פוטותרפיה למתחילים באקדמיה לצילום אחר מיועדת להקנות למשתתפים כלים בסיסיים בהכרת המצלמה, עקרונות הצילום וכללי קומפוזיציה מגוונים.

בנוסף לחוויית הלימוד ומשחקי מצלמה שונים, ילמדו המשתתפים טכניקות צילום מעשיות ומהנות מעולם צילומי הסטילס השונים, צילום נכון דרך הנייד האישי של כל תלמיד, צילום טבע, צילום בסטודיו מקצועי, התנסות במצלמות DSLR, והחשוב מכל הנאה, יצירתיות והבעה עצמית, אני רואה חשיבות רבה בהעצמה עצמית לשיפור הביטחון והדימוי האישי, ובמקביל העצמת החברים בקבוצה והאנשים אותם נצלם במהלך השנה.

התלמידים ייחשפו דרך מצגות, ותערוכות צילום לצלמים גדולים ,ולהתמחויות שונות מעולם הצילום.(טבע, אוכל ,מוצר, פרוטרטים ועוד)הכרות עם מגוון רחב של עדשות שונות. הלימוד משולב עם תרגול מעשי בסטודיו ובטבע.

נושאי השיעורים יתחלקו לכמה מפגשים בני שעתיים בכל מפגש.
שיעור 1 – עולם הסלפי…צילום נכון מהנייד האישי של כל תלמיד ,בהתייחס לבחירת זווית נכונה, והכנסת כמות אור מאוזנת לתמונה.

שיעור 2- מהם הפרמטרים העיקריים המשפיעים על הצילום שלנו בעידן הדיגיטלי: אור, צבעוניות, מד האור של המצלמה ופיצוי חשיפה, מערכת הפוקוס האוטומטי.

שיעור 3 – למידה על המצלמה מהו כל כפתור? צמצם מול מהירות ,עומק שדה ואיך משתמשים בו כדי לצלם תמונות יצירתיות. קומפוזיציות בצילום ובניית תמונות מעניינות.

שיעור 4 – מפגש שטח בנושא נוף וטבע., עומק שדה ,הסתכלות יצירתית על אור וטבע. שקיעה בחוף הים. תמונות אוירה בחוף פראי , צילום ספורט וטכניקות לצילום מהיר של תנועה. צילום שקיעה ואוירה של אור דמדומים. מפגש חובה לכל צלם!

שיעור 5 – יציאה לצילומי לילה: צילום ותנועה. הקפאה ומריחה ושימוש במהירות סגר המצלמה. צילום עם חצובה וחשיפות ארוכות. פוקוס אוטומטי בצילומי לילה.

שיעור 6 – מפגש שטח בנושא צילום בעלי חיים ,צילום אוירה ובעלי חיים. בניית קומפוזיציה מעניינת צילום ושימוש יצירתי בעדשת המצלמה. התנסות בעדשות שונות והשפעתן על הצילום בסיטואציות שונות. צילום נכון עם פלאש ותרגול בשטח.

שיעור 7– צילום פורטרט בסטודיו מקצועי. שימוש בכל האמצעים הטכניים לצילום תמונות מעניינות ויצירתיות. ושימוש בתאורה ועזרים.. ביום והעמדה נכונים.

שיעור 8- מפגש סטודיו בנושא צילומי אופנה עם דגש על ציור באור , , רפלקטורים/החזרי אור .עבודה מול מודל מקצועי.

שיעור 9: צילומי אוכל…יהיה צבעוני וטעים…

שיעור 10: צילומי מוצר: אך אני מאדירה חפץ בהסתכלות שיווקית.

שיעור 11: סשן צילומי אופנה בסטודיו מקצועי לצילום הכולל: מאפרת ומסרקת מקצועית, התלמידים יצלמו ויצטלמו ,להרגשת כוכבים ליום אחד.

שיעור 12 – סיכום הקורס: בחירת הצילומים הנבחרים של כל תלמיד במהלך הקורס, עיבוד התמונות על תוכנה גרפית ,והדפסה להצגת תערוכה מרהיבה.

# טקס מרגש לחלוקת תעודת גמר למסיימי הלימודים .ותעודת מצטיין….

# לכל תלמיד יוענקו 12 הגדלות מפותחות בגודל 21#15 במהלך הקורס

חשוב לי לומר ש:
אני מאמינה גדולה בהתנסות חווייתית ודרכה להטמיע חומר לימודי, אני יודעת שדרך הסתכלות פנימה למה שאנחנו מרגישים וחושבים בתוכנו, ודרך כך להביע את אותן הרגשות והמחשבות באמצעות המצלמה זה מה שעושה את כל ההבדל: נתינת משמעות ומקום להבעה יצירתית ולשיתוף קבוצתי.

במהלך השנים גם כתלמידה וגם כמורה אני חווה שיש רצון ללמוד ולהטמיע ידע חדש גדול יותר מאשר ישיבה בכיתה מול דפים ומצגות, לכן יצרתי קורס שרובו נעשה בחוץ, בטבע ירוק, חוף ים, רחוב, ועוד לוקיישנים ייחודים שמצאתי בדרך.

חשוב לדעת ש:
• הקורס מתאים לילדים בכיתות ד ועד ז שעולם הצילום קורץ להם…ושיש בהם אהבה להתנסויות חדשות ולמידה יצירתית ואומנותית.
• מצלמה חובה.
(בעדיפות למצלמה שיש בה האופציה לעבודה ידנית) לא מחייב הגעה עם מצלמה בחודש הראשון אך לאחר התנסות התלמידים עם מצלמות שאני מספקת, מניסיוני ירצה התלמיד מצלמה אישית משלו לתרגול בזמנו החופשי ולא רק במסגרת שעות הקורס.

• חלק מהמפגשים יתקיימו אצלי בסטודיו וחלק באזור נס ציונה ראשון וחוף פלמחים. ההגעה והעזיבה באחריות ההורים והילדים. (נסיעה שלא יותר מרבע שעה לכל כיוון)

• בצילומי הסטודיו אני מספקת את הציוד. ביגוד, אביזרים סטיילינג ועוד פינוקים לחווית צילומי אופנה מהסרטים….

• ישנה אפשרות במהלך הקורס לנסיעה לתערוכת צילום השראתית פרטים בהמשך.

במהלך 3 חודשים 10-1-21
ועד 10-3-21

בימי ראשון ברוב המפגשים נפגש בין השעות:
19:00 17:00
מלבד הפעמים שנצא לצילומי זריחה או שקיעה
עלות הקורס: 1500₪
המחיר כולל מע’מ
זמינה לשאלות :052-3948935 שירלי

המלצות התלמידים

Call Now Button
וואטסאפ
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן