צילומי תדמית

האם לצבע הבגד שנלבש יש משמעות?

אך בוחרים את הלוקיישן הנכון או הרקע בצילומי סטודיו ?
מה צבע הלוגו והאתר שלך, ואך הוא משתלב במהלך הצילומים ?
בצילומי תדמית אני משקיעה מחשבה רבה,ותכנון משותף עם הלקוח,לפי מקצועו,אופיו, מה המוצר או השירות אותו הוא רוצה לפרסם, ורק לאחר שהכרתי והבנתי מאיפה הוא בא ולאן הוא רוצה להגיע,ומי קהל היעד שלו ,מתחיל שלב התכנון. אני נהנית להתאים ולהלוות ללקוחותיי ביגוד אביזרים ,רהיטים וכל מה שיידרש לסט צילומים מוצלח שיראה אותו במיטבו!

שלב הצילומים הגיע . עכשיו החוויה וההנאה בשיאה….
אני מאמינה שכשאדם מרגיש טוב, הוא נינוח,וזה מתבטא בצורה משמעותית בתוצאה הסופית. וזה יכול לקרות בקלות לאחר ההכרות המשותפת ביננו, ולאחר תהליך העיבוד וההכנה ליום הצילומים.

המלצות צילומי תדמית

יש לי עסק. העסק הוא אני. חשובה לי הנראות של העסק. בחרתי לפרגן למישהי שדאגה שהעסק יראה טוב. אני לא נראה באמת כזה טוב אבל עם צלמת התדמית

שירלי רוזנס אוחיון שירלי רוזנס – צילום אחר

האחת והיחידה, הצלחנו להוציא משהו… אז שירלי היקרה, מגיע לך שאפו ענק על הצילומים, העצות שלפני, ההכנות לקראת וכל השאר. חשוב לפרגן לאנשים בכלל ולעסקים בפרט. במיוחד בימים מאתגרים אלה. נכון, עובדים לא לשם שמיים, זו הפרנסה שלנו אבל כאשר השרות יוצא מגדר הרגיל יש מקום לפרגון.

כולנו יודעים להצטלם לבד, כולנו יודעים למכור דירות לבד, כולנו יודעים לעקור שן לבד, אבל התוצאה כואבת. צילומים לא נראים טוב, בעסקת נדל"ן מרגישים פספוס בתוצאה, עקירת השן…נו באמת, לא חשבנו לעקור לבד.

עשו לעצמכם טובה ענקית, עבדו עם בעל מקצוע. כולנו יכולים לעשות לבד אבל כולנו לא יודעים לעשות זאת ולפיכך נוצר המעמד "בעל מקצוע".

ברגע שהבנו שיש לכל אחד ערך מוסף או נקרא לזה "היתרון היחסי" נוצר סחר חליפין ונעלמו הרבה "כאבי ראש". שירלי יקרה, המון תודה לך! מאתנו צוות "טופ נדל"ן, גיל שרון

 

ידעתי למי לבוא ישר היה לי חיבור עם הקול המרגיע שלך

כל כך הרבה צלמות שיגעו אותי אפילו לא העפתי מבט בעבודות שלהן

כשדיברתי איתך הרגשתי רוגע, הרגשתי שזה זה.

וואי את לא מבינה איזו התרגשות!!!! מושלם.

אריאל אלמוג הבעלים של מלון G HOTEL

"צילום אחר בבעלות שירלי רוזנס היא חברת צילום מדהימה עם לב ונשמה אני בטוח שהקליפ והתמונות שיצרת עבורי יביאו הישגים גדולים בעתיד.

תודה רבה"

גילה מטפלת רב תחומית לגוף ולנפש

"שירלי נתנה לי שירות מהלב… ידעה לכוון ולתת זוויות צילום מוצלחות. לא ויתרה עד שיצאתי מרוצה. תודה לך שירלי על יחס מקצועי ותוצאות מדהימות."

בא לי ספא ממליצים:

"שירלי יקרה! תודה על המקצועיות ההכוונה והמיקוד בהבנת הצרכים השיווקים שהעסק שלנו צריך. גם צילומי הסטילס לספא וגם הקליפ המושקע

שדרגו את הנראות שלנו בעיניי לקוחות חדשים,

שוב תודה רבה"

בתנועה מתמדת , מגיעה לפרויקטים חדשים , מכירה לקוחות , עולה מדרגות  , ורוצה לעצור לשנייה ולהודות לאישה יקרה לליבי , שהכרתי רק לפני מס חודשים , וליוותה אותי באחד הפרוייקטים המשמעותים שלי בתוקפה האחרונה , צילמה , תיעדה את רגעי המקצועיים , באותנטיות קוסמית , שעד עכשיו אני מתקשה לתפוס ,

אז צילום אחר – שירלי רוזנס תודה לך ועל מי שאת !

תמר אלון מעצבת פנים

תפריט ניווט

דילוג לתוכן