צילומי בת מצווה לביישניות

היא הגיעה אליי לסטודיו שקטה ומופנמת, שיער אסוף בקוקו נמוך, משקפי ראיה וחיוך מבויש…

לאט לאט גיליתי ילדה כובשת לב עם שם מיוחד לא פחות ממנה

קוראים לה אלינוי ,התחלנו  צילומים בסטודיו שלי שבו קסמים קורים… המוסיקה, התפאורות, האביזרים, שגורמים לכל אדם להקליל ולחיוך להתרחב… אבל לילדות מתבגרות משהו אחר קורה במהלך סשן צילומי בוק. הן  פתאום מגלות את עצמן מקבלות בטחון ,עפות על תשומת הלב, ועל השינוי שהן רואות במראה ובצילומים שאני משתפת ממסך המצלמה.

 אני נהנית לראות אך פתאום הן צומחות לגובה , מזדקפות ומישירות מבט למצלמה ומגלות כמה הן יפות , ומהצד צופה האימא הגאה כשחיוך מרוח על הפנים מנסה להסוות את הדמעות מהתרגשות, ואז בדיוק ברגע הזה אני מזמינה אותה להיכנס לפריים ,לחבק את הנסיכה הפרטית שלה ,להסתכל אחת לשניה בעיניים, ואז הבונדינג בין שתיהן קורה, הקרבה והאהבה הטהורה הזו בין אמא לבת מתקיימת פתאום ומרחיבה את הלב , ואז אני מתרגשת ומסתירה  את הדמעות.

 אני יודעת שלגדל מתבגרים זה לא פשוט יש לי 3 משלי בבית…

 יחסים בין אמא לבת הן יחסים מורכבים יש אומרים שלא פשוטים בטח בתקופה בה ההורמונים משתוללים ומרגיש  שהתינוקת החמודה שלך פתאום הפכה בלי ששמת לב לאישה קטנה שמדברת בשפה אחרת משלך..ויש לה מה להגיד!, היא חושבת אחרת ולרוב לא מסכימה עם 70%  מהדברים שדקה לפני לא היתה מחלוקת  עליהם…

אבל זו תקופה וזה יעבור הרי היינו שם בעצמנו….

והבנו כבר שהאושר האמיתי נמצא ברגעים הקטנים האלו בדיוק… ואני כל פעם מודה מחדש לאלוהים שמאפשר לי לייצר רגעים כאלו עבור אנשים, דרכם אני צומחת בעצמי.

שלכם ושל עצמי

שירלי

Call Now Button
וואטסאפ
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן