סדנת צילום יצירתי באמצעות פוטותרפיה

מתאים לכל אירוע ומפגש חגיגי ומגבש :

חוויות צילום מהנות ויצירתיות בהם אזמין אותכם לראות את העולם דרך זווית שונה ולהביע באמצעות הצילום את דעתכם ומחשבותיכם.

סדנת צילום באקדמיה לצילום אחר מתאים כגיבוש משפחתי, יום הולדת, או כגיבוש במסגרת העבודה, ומיועדת להקנות לכם כלים בצילום, דרך מכשיר הנייד האישי. עקרונות הצילום וכללי קומפוזיציה מגוונים. בנוסף לחוויית הלימוד ומשחקי מצלמה שונים, תלמדי טכניקות צילום מעשיות ומהנות. הלימוד משולב עם תרגול מעשי בסטודיו ובטבע, מתוך אמונה והבנה ארוכת שנים שלמידה מוצלחת ומהנה, נעשית דרך חוויה ותרגול מעשי.

עולם הפוטותרפיה מאפשר הסתכלות פנימה, ומזמין לשאול את עצמנו מה שלומנו? והאם יש לנו המילים להביע את שאנו מרגישות? ואולי דרך המצלמה זה יתאפשר בקלות ובהנאה….

בימים טרופים אלו המצלמה יכולה לתת מקום לתחושות שלנו, לאפשר לנו לתרגם את כל החששות המחשבות והחלומות שלנו דרך צילום, זהו כלי מקסים קל ונעים להביט החוצה, וגם לאפשר לנו להביט פנימה. ובכך לקבל הרבה שלווה ובהירות מחשבתית.

 

  • התכנים בכל מפגש יכולים להשתנות אל מול ההכרות עם המשתתפים וצרכי הקבוצה, הסדנה היא תהליכית ומיועדת לאנשים עם תשוקה להסתכלות פנימית המביאה לצמיחה אישית.
  • המפגשים יתקיימו בשילוב בסטודיו צילום אחר שבמליבו נס ציונה, בשמורת הכורכר היפה שלידנו, בצילומי רחוב, ובכל מקום אחר שתבחרו.

חשוב: נייד עם מצלמה תקינה. מצלמה כלשהיא! יכולה להיות גם קומפקטית פשוטה. ועדיפות כמובן למצלמת DSLR.

וואטסאפ
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן