סדנת צילום יצירתי באמצעות פוטותרפיה

מתאים לכל אירוע ומפגש חגיגי ומגבש :

חוויות צילום מהנות ויצירתיות בהם אזמין אותכם לראות את העולם דרך זווית שונה ולהביע באמצעות הצילום את דעתכם ומחשבותיכם.

סדנת צילום באקדמיה לצילום אחר מתאים כגיבוש משפחתי, יום הולדת, או כגיבוש במסגרת העבודה, ומיועדת להקנות לכם כלים בצילום, דרך מכשיר הנייד האישי. עקרונות הצילום וכללי קומפוזיציה מגוונים. בנוסף לחוויית הלימוד ומשחקי מצלמה שונים, תלמדי טכניקות צילום מעשיות ומהנות. הלימוד משולב עם תרגול מעשי בסטודיו ובטבע, מתוך אמונה והבנה ארוכת שנים שלמידה מוצלחת ומהנה, נעשית דרך חוויה ותרגול מעשי.

עולם הפוטותרפיה מאפשר הסתכלות פנימה, ומזמין לשאול את עצמנו מה שלומנו? והאם יש לנו המילים להביע את שאנו מרגישות? ואולי דרך המצלמה זה יתאפשר בקלות ובהנאה….

בימים טרופים אלו המצלמה יכולה לתת מקום לתחושות שלנו, לאפשר לנו לתרגם את כל החששות המחשבות והחלומות שלנו דרך צילום, זהו כלי מקסים קל ונעים להביט החוצה, וגם לאפשר לנו להביט פנימה. ובכך לקבל הרבה שלווה ובהירות מחשבתית.

 

  • התכנים בכל מפגש יכולים להשתנות אל מול ההכרות עם המשתתפים וצרכי הקבוצה, הסדנה היא תהליכית ומיועדת לאנשים עם תשוקה להסתכלות פנימית המביאה לצמיחה אישית.
  • המפגשים יתקיימו בשילוב בסטודיו צילום אחר שבמליבו נס ציונה, בשמורת הכורכר היפה שלידנו, בצילומי רחוב, ובכל מקום אחר שתבחרו.

חשוב: נייד עם מצלמה תקינה. מצלמה כלשהיא! יכולה להיות גם קומפקטית פשוטה. ועדיפות כמובן למצלמת DSLR.

סדנת צילום חווייתית בנייד – רעיון נהדר ליום גיבוש לעסקים, חברות, ועדי עובדים וכמובן למשפחות

סדנת צילום באקדמיה לצילום אחר מתאים כגיבוש משפחתי, יום הולדת, או כגיבוש במסגרת העבודה, ומיועדת להקנות לכם כלים בצילום, דרך מכשיר הנייד האישי. עקרונות הצילום וכללי קומפוזיציה מגוונים. בנוסף לחוויית הלימוד ומשחקי מצלמה שונים, תלמדי טכניקות צילום מעשיות ומהנות.

הלימוד משולב עם תרגול מעשי בסטודיו ובטבע, מתוך אמונה והבנה ארוכת שנים שלמידה מוצלחת ומהנה, נעשית דרך חוויה ותרגול מעשי.

סדנת צילום משפחתית דרך הנייד ובאמצעות פוטותרפיהלכבוד בת המצווה של יהב/ החליטו משפחת שיפלדרים Adi Shifeldrim (כן כן שם משפחה מיוחד למשפחה מהממת) להתכנס יחד לשעתיים מלמדות מהנות ומקרבותיצאנו לשני לוקיישנים שונים,טבע ירוק ליד נחל שמצטלם נהדר,שם למדו את 10 כללי הזהב לצילום נכון בנייד,עם דגש על מחשבה יצירתית,תרגלו אך נמלה רואה את העולם ואך מצלמים חיית צעצוע שתראה אמיתית לגמרי…תרגלו צילום פרוטרט וצילום משפחתיואז המשכנו לים בשעה ביום הכי קסומה ומרגשת שאני מכירהשם האור מלטף,מחמיא ואין ספק מהמם לצילומים בשעת שקיעה….שם צילמו ממבטו של סרטן… תפסנו מלכודות אור,התנפצויות הגלים,ולפינוק אחרון אני תיעדתי את המשפחה בצילומים מרגשים וכמובן את יהב לכבוד בת המצווה.אני זכיתי בשעתיים נפלאות איתכם משפחה מוכשרת ויקרהתודה שבחרתם בי,ושנתראה בשמחות אמן.ואם גם לכם מתחשק כל הטוב הזה לכבוד יום הולדת,גיבוש עובדים,מסיבת רווקות או כל שמחה אחרת אני פה גם לרשותכם.

מחפשים רעיון למתנה ייחודית ומקורית מרגשת ומהנה לכבוד יום הולדת,או כל זמן איכות עם אהובכם במהלך הקיץ ? אני מזמינה אתכם לסדנת צילום אישית,זוגית,או משפחתית דרך הנייד ובאמצעות פוטותרפיה. בסדנה תלמדו: 🎬 חשיבה וצילום יצירתי 🎬 10 כללים לצילום מוצלח מהנייד 📸 תרגול זויות צילום ,הבנת האור ,קומפוזיציה ועוד 📸 התבוננות: איננו רואים את העולם כפי שהינו אלא כפי שאנחנו, מה ההבדל בין ראיה להתבוננות? 👁 נתרגל צילום השתקפויות -נשתמש בפילטרים מהטבע שסביבנו ומשחקי מצלמה שונים ומהנים. ❤ ולפינוק מפנק במיוחד אצלם אתכם בסשן מרגש יחד ולחוד,כמזכרת לכל החיים. הסדנאות מתקיימות בכל הארץ ובכל לוקיישן שתבחרו. צפו בסרטון המצורף ותכירו את דודי ונאווה זוג מקסים מירושלים ,דודי הפתיע את נאווה לכבוד יום ההולדת,התחלנו בשמורת טבע יפייפיה ולאחר מכן נסענו כ 5 דקות לחוף ים קסום בשעת השקיעה, שם נהנו לחשוב מחוץ לקופסא ולצלם מעין הסרטן, את התנפצויות הגלים בשעות הזהב,וכמובן נהנו מסשן צילומים זוגי ורומנטי שהענקתי להם,כי אהבה כזו שווה לתעד. אשמח מאוד להעניק גם עבורכם שעתיים מהנות מלמדות ומקרבות. מתאים כסדנת גיבוש לעובדים מסיבת רווקות לכבוד בת המצווה ימי הולדת ובכל יום אחר בלי סיבה מיוחדת. לא צריך סיבה למסיבה רק רצון להיות יחד,ללמוד משהו חדש שיעשיר אתכם,יסעיר את המוח,ויפתח את הלב….

תפריט ניווט

דילוג לתוכן