התמודדות בתקופת ההתבגרות

תקופת ההתבגרות היא מעין סערה "רגשית" שהילדים חווים.

גם אם לא נשקפת בפניהם סכנה אמיתית "קיומית" והם חיים על קרקע יציבה, נפשם נמשכת אחרי הסחות, התנסויות והתמרדויות פנימיות שלעיתים שמים אותם בסיטואציה שמרגישה חשוכה ומנוכרת, רגשות אלו מביאים איתם את מצבי הרוח, הניתוק , והתנסויות על הקצה.

גיל ההתבגרות מעביר את ילדנו תהליך מאתגר ומורכב ומצרף גם אותנו המבוגרים שסביבם להתמודדות אישית כהורה וכאדם.

זהו דור ה Z-   דור המוצף רגשית, מהיר מחשבה דעתן מאוד, ולכן השימוש בנייד האישי הוא מקום המפלט שלהם ,הדרך שלהם להתחבר, לתקשר ולהביע את דעתם. מבלי להתאמץ בשיחות וורבליות ארוכות ומורכבות מידיי עם הסובבים אותם.

 במהלך השנים מתפתחת אצל בני הנוער ראיה מאוד יצירתית ושונה והשימוש במצלמת הנייד "מצילה" אותם מלהסביר את מה שעובר עליהם דרך השכל אלא דרך הלב.

זהו כלי להתבטאות אישית , ביטוי רגשי והתבוננות חדשה על חייהם.

דרך עדשת המצלמה המוכרת להם כל כך, שהופכת לדרך התבוננות חדשה, המביאה לשינוי נקודת מבט בחייו  ודרך יצירה והקשבה לאינטואיציה שבאה מהבטן.

ייחודה של הפוטותרפיה שהיא מעוררת מודעות, שיח ורגש, ומביאה להתבוננות חדשה  דרך שפת הצילום, אותה אני נהנת להטמיע תוך כדי חוויה בצילומי רחוב, בטיול בשעת שקיעה על שפת הים, או בשכיבה על אדמה לחה לאחר הגשם תחת עץ ברוש ענק. שם ברגעים הללו הם מצליחים להשיל קצת מהמגננות, מהלחצים והפחדים וליהנות מעצמם בסיטואציות חדשות ומהנות בחייהם.

אני מזמינה את ילדכם להגיע למפגש ניסיון ללא עלות

לצאת איתנו למרחבים לנשום אוויר צלול, לחייך ולהביע עצמם לעולם.

חוג שנתי לגילאי 8 עד 14

קורס צילום יצירתי ל 3 חודשים לגילאי 12 עד 16

לפרטים נוספים:052-3948935

תפריט ניווט

דילוג לתוכן