הדרך שבה אתם מתקשרים עם ילדיכם תקבע אך ישמע הקול הפנימי שלהם "

ובימים אלו בין וירוס מאיים, סגר וקושי חברתי ותקשורתי גם אנחנו וגם ילדנו חשים מערבולת לא פשוטה במעמקי הבטן ,יש שמסוגלים לשתף, לבכות, לספר ,לצייר, ולרקוד וזה רק בשביל להקל על תחושות הפחד, התסכול, תחושת ההישרדות, הבדידות ועוד אין ספור תחושות שלא תמיד קל לנו לזהות ובטח לא אצל ילדנו המתבגרים.

גם לי לא קל בתקופה האחרונה , ואני מתמודדת עם מחשבות על העתיד, על הפרנסה על עתיד הילדים שלי שמתמודדים עם קשיים לימודיים וחברתיים , לא קל להם להיות "כלואים" בבית מול המחשב שעות על גבי שעות, בלי שיגרה מבורכת, בלי היכולת לקום בבוקר ולצאת לבית הספר, ולפגוש חברים.

ובאופן טבעי נאגרים בתוכם הרבה תסכולים ורגשות לא פשוטים שלא בטוח שהם יודעים אך להביע ולשחרר אותם.

אני מצאתי דרך קלה, מחברת ומהנה מאוד לשחרור אותם תסכולים ופחדים, דרכה ילדכם יוכלו להביע את עצמם בקלות, יתרגלו חשיבה מחוץ לקופסא, יפתחו יצירתיות וילמדו לאהוב את הטבע שסביבנו.

אני לא אומרת שיש לי מקל קסמים, אבל כן יש לי הניסיון הסבלנות והרגישות לגרום לילדכם באמצעות עולם הצילום ודרך פוטותרפיה = תרפיה דרך צילום להרגיש שמחים יותר, רגועים יותר וקשובים לליבם ,וכשזה קורה כושר הביטוי והביטחון העצמי עולה, העצבים הכעסים ומצבי הרוח יורדים.

אני מזמינה את ילדכם לחוג צילום שנתי שבאמצעותו

דרך צילום נוצר קסם שמקליל את הדברים נותן להם משמעות ויזואלית דרכה הרבה יותר נעים להסתכל על הקושי ולהתמודד איתו .

הדרך הזו היא פוטותרפיה = צילום ככלי להתבוננות פנימה וחיזוק הדימוי העצמי

אני מאמינה שדרך החוויה שהילד שלך יעבור במסגרת המפגשים בחוג הוא יוכל למצוא את השקט הפנימי שלו שיעזור לו להתמודד עם כל אתגר שהמציאות החדשה שנכפתה עלינו תציב בפניו.

מאחלת לכולנו בריאות אושר והגשמה עצמית

שירלי רוזנס

תפריט ניווט

דילוג לתוכן